PIXELLABS TURINIO VALDYMO SISTEMA

Pixellabs.lt pakeitė pavadinimą ir nuo šiol esame vsbl.lt . Laukiame apsilankant mūsų naujame puslapyje bei tikimės, jog pradėsime dirbti kartu.

Eiti į mūsų pagrindinę svetainę

Turinio valdymo sistema

Būkite įdomūs

Kokybiškas, naudingas ir įtinkantis internetinio puslapio turinys įžiebia lankytojo susidomėjimą, įrodo Jūsų kompetenciją bei yra neįkainojamas pagalbininkas siekiant aukštesnės pozicijos paieškos rezultatuose. Mes kuriame puslapių turinį, kuris skiriamas tikslinei auditorijai. Tai gali būti infografikas puslapyje, skirtame web dizaineriams, arba ilgas bei detalus sodininkystės darbų aprašymas svetainėje sodininkams.

Svetainės turinio formatas yra neatsiejama puslapio sėkmės dalis, todėl padėsime Jums sukurti turinį, kurį įvertins Jūsų lankytojai ir kuris suteiks Jums pranašumą prieš panašią medžiagą talpinančius puslapius.

Mūsų sukurtos svetainės taip pat yra lengvai redaguojamos, todėl galėsite bet kokiu metu keisti turinį be jokių programavimo žinių, pasinaudojant turinio valdymo sistema. Periodinis turinio atnaujinimas padidina grįžtančių į Jūsų puslapių lankytojų skaičių bei yra teigiamai vertinamas paieškos variklių.

Visada rekomenduojame puslapiui įdiegti WordPress turinio valdymo sistemą. Ši sistema yra lengvai perpranta, yra intuityvi bei beveik neturi jokių puslapio vystymo apribojimų. Su WordPress turinio valdymo sistema taip pat yra nesudėtinga optimizuoti puslapį Google paieškos sistemai.

Turinio valdymo sistema kūrimas

Dirbkime kartu

Pradėkime bendradarbiauti

Pradėkime bendradarbiauti

Turite idėją kurią norite įgyvendinti ir ieškote patikimo partnerio? Pasikalbėkime apie Jūsų idėją ir norus. Siekiant sutaupyti Jūsų laiką, norime, kad pokalbis būtų produktyvus bei efektyvus, todėl mes pageidaujame atvykti į pokalbį pasiruošę. Prašome užpildyti trumpą formą, kuri leis mums susipažinti su Jūsų pageidavimais bei tikslais.

Projekto užklausimo forma

Klientų atsiliepimai

 • "Labai rekomenduojame Pixellabs komandą, kuri darbus atlieka kokybiškai ir profesionaliai. Esame dirbę ne su viena internetines svetaines kūrusia įmone, tačiau darbas su Pixellabs sekėsi geriausiai, nes: Pixellabs įsiklauso į norus, darbus atlieka laiku, programavimo problemas tvarko greitai ir operatyviai atsako į visus klausimus. Sulaukėme gerų atsiliepimų iš savo klientų už originalumą ir patogų svetainės valdymą."

  Vaiva Chachlauskė,
  UAB "Transimeksa" Marketingo ir komunikacijos specialistė
 • "Tie, kurie ne tik supranta, ko nori, bet ir padeda suprasti, ko tau iš tikrųjų reikia! Nepaprastai laiminga galėdama savarankiškai, lengvai valdyti savo svetainę ir su pasididžiavimu į ją kviesti savo klientus."

  Liucina Rimgailė,
  Liu-patty įkūrėja
 • "Esame labai patenkinti Pixellabs atliktu darbu, tiek puslapio dizainu, tiek techniniais sprendimais. Kolektyvas puikiai kominuokuoja su klientu, darbus vykdo laiku, reaguoja į kliento norus. Dėkojame už bedradarbiavimą. "

  Evelina Davidavičiūtė,
  "Edlaw" Advokatų bendrijos įkūrėja
 • "Labai noriu padėkoti pixellabs komandai, kurie sukūrė fantastišką mano puslapį. Jis atrodo net geriau nei aš tikėjausi. Viskas apgalvota iki paskutinio dalyko. Labai džiaugiuosi, kad patarė kaip ir kas turėtų būti ir atrodyti, apie ką pats niekada nepagalvočiau. Taip pat pats valdymas padarytas paprastai ir aiškiai, kad tokie kaip aš, nieko neišmanantys apie kompiuterinius dalykus, viską aiškiai suprantu Taip pat labai maloniai nustebino ir tai, kad patys skambino, teiravosi ar viskas veikia, patarė ką daryti, kad puslapis būtų lankomesnis, patys uždėjo raktažodžius, tikrino populiarumą ir pan. Tai rodo, jog čia dirba profesionalai ir patys domisi kaip sekasi jų klientui, jiems ne tas pats. Esu labai dėkingas jiems. O beje, svetainė sukurta tikrai greitai, kas man dar labiau patinka, nes esu baisiai nekantrus:)Dar kartą ačiū, už greitą, puikų, kokybišką darbą ir aišku už labai malonų ir patarimų kupiną bendravimą."

  Tadas Rimgaila,
  Renginių vedėjas