PIXELLABS WEB DIZAINAS

Pixellabs.lt pakeitė pavadinimą ir nuo šiol esame vsbl.lt . Laukiame apsilankant mūsų naujame puslapyje bei tikimės, jog pradėsime dirbti kartu.

Eiti į mūsų pagrindinę svetainę

Web dizainas

Svetainės dizainas yra Jūsų atspindys

Įsivaizduokite… Jūs nusprendžiate apsilankyti restorane, kuriame dar nesate buvę. Praveriate duris. Jūsų niekas nepasitinka, padavėja naršo naujienas telefone. Nuo daugelio stalų nenukrauti indai, o aplinkoje sklando aitrus dūmų kvapas. Didelė tikimybė, jog apsisuksite ir eisite į gretimas maitinimo įstaigas. Nesvarbu, jog esate alkanas, o čia gautumėte maisto. Panaši psichologija veikia ir žmogų, naršantį internete. Lankytojui pastebėjus, jog svetainė nėra estetiškai tvarkinga bei atgrasi, pasidaro labai sudėtinga jį sudominti. Prastas web dizainas gali niekais paversti visas Jūsų pastangas sukurti  naudingą turinį bei investicijas į aukštus rezultatus Google paieškoje. Mūsų sukurtas web dizainas virsta į vizualiai patrauklias intertnetines svetaines, kuriomis lankytojas pasitikės iš pirmo žvilgsnio, todėl galėsite tikėtis aukštesnio konversijos rodiklio. Kitais žodžiais tariant, sukursime Jūsų restoranui tokį aptarnavimą bei aplinką, jog apsilankęs klientas būtinai užsisakys sriubą, karštą patiekalą bei desertą. Svarbu taip pat nepamiršti, jog į Jūsų “internetinį restoraną” bet kuriuo metu gali atvykti įvairaus tipo svečiai. Tai gali būti gausi šeima, lankytojas su šunimi arba užkąsti užsukęs žinomas restoranus vertinantis kritikas. Svarbu, jog kiekvienas iš jų jaustųsi patogiai bei skirtingi jų poreikiai būtų patenkinti. Jūsų internetinės svetainės web dizainas taip pat turi pasirūpinti lankytojais besinaudojančiais skirtingais įrenginiais. Jūsų lankytojas gali būti 23 colių ekranu besinaudojantis web dizaineris, 13 colių nešiojamu kompiuteriu naršantis verslininkas arba 4.7 colių telefonu rezervacijos ieškanti mergina. Responsive dizainas (prisitaikantis dizainas) yra puikus būdas pasirūpinti kiekvienu puslapio lankytoju. Responsive dizainas prisitaikys prie bet kokio dydžio įrenginio ir turinį rodys tvarkingai bei įskaitomai.

Web dizainas kūrimas

Dirbkime kartu

Pradėkime bendradarbiauti

Pradėkime bendradarbiauti

Turite idėją kurią norite įgyvendinti ir ieškote patikimo partnerio? Pasikalbėkime apie Jūsų idėją ir norus. Siekiant sutaupyti Jūsų laiką, norime, kad pokalbis būtų produktyvus bei efektyvus, todėl mes pageidaujame atvykti į pokalbį pasiruošę. Prašome užpildyti trumpą formą, kuri leis mums susipažinti su Jūsų pageidavimais bei tikslais.

Projekto užklausimo forma

Klientų atsiliepimai

 • "Labai rekomenduojame Pixellabs komandą, kuri darbus atlieka kokybiškai ir profesionaliai. Esame dirbę ne su viena internetines svetaines kūrusia įmone, tačiau darbas su Pixellabs sekėsi geriausiai, nes: Pixellabs įsiklauso į norus, darbus atlieka laiku, programavimo problemas tvarko greitai ir operatyviai atsako į visus klausimus. Sulaukėme gerų atsiliepimų iš savo klientų už originalumą ir patogų svetainės valdymą."

  Vaiva Chachlauskė,
  UAB "Transimeksa" Marketingo ir komunikacijos specialistė
 • "Tie, kurie ne tik supranta, ko nori, bet ir padeda suprasti, ko tau iš tikrųjų reikia! Nepaprastai laiminga galėdama savarankiškai, lengvai valdyti savo svetainę ir su pasididžiavimu į ją kviesti savo klientus."

  Liucina Rimgailė,
  Liu-patty įkūrėja
 • "Esame labai patenkinti Pixellabs atliktu darbu, tiek puslapio dizainu, tiek techniniais sprendimais. Kolektyvas puikiai kominuokuoja su klientu, darbus vykdo laiku, reaguoja į kliento norus. Dėkojame už bedradarbiavimą. "

  Evelina Davidavičiūtė,
  "Edlaw" Advokatų bendrijos įkūrėja
 • "Labai noriu padėkoti pixellabs komandai, kurie sukūrė fantastišką mano puslapį. Jis atrodo net geriau nei aš tikėjausi. Viskas apgalvota iki paskutinio dalyko. Labai džiaugiuosi, kad patarė kaip ir kas turėtų būti ir atrodyti, apie ką pats niekada nepagalvočiau. Taip pat pats valdymas padarytas paprastai ir aiškiai, kad tokie kaip aš, nieko neišmanantys apie kompiuterinius dalykus, viską aiškiai suprantu Taip pat labai maloniai nustebino ir tai, kad patys skambino, teiravosi ar viskas veikia, patarė ką daryti, kad puslapis būtų lankomesnis, patys uždėjo raktažodžius, tikrino populiarumą ir pan. Tai rodo, jog čia dirba profesionalai ir patys domisi kaip sekasi jų klientui, jiems ne tas pats. Esu labai dėkingas jiems. O beje, svetainė sukurta tikrai greitai, kas man dar labiau patinka, nes esu baisiai nekantrus:)Dar kartą ačiū, už greitą, puikų, kokybišką darbą ir aišku už labai malonų ir patarimų kupiną bendravimą."

  Tadas Rimgaila,
  Renginių vedėjas